Wybierz piętro

Opis etapu

W budynku „B2″ oferujemy Państwu 90 mieszkań o powierzchniach od 31 do 71 m2. Na kondygnacjach mieszkalnych znajdują się również komórki lokatorskie.
W podziemnej hali garażowej zlokalizowane są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Każde mieszkanie posiada balkon lub loggię. Budynek jest realizowany w tradycyjnej technologii. Mieszkania podłączone są do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC (ogrzewanie i ciepła woda). Do mieszkań doprowadzona jest instalacja prądu trójfazowego służąca do zasilania kuchenek ceramicznych lub indukcyjnych.

Cennik

MieszkanieCena 1m2/zł brutto
Parter7 200
Piętra I-IX7 400

Rezerwacja mieszkań

Klienci zainteresowani zakupem wybranego mieszkania mają możliwość zawarcia umowy rezerwacyjnej. Warunkiem rezerwacji jest w wpłata kaucji w wysokości 2.000 zł. Kaucja jest w całości zwrotna w przypadku odstąpienia od umowy. Klientowi zawierającemu umowę rezerwacyjną przysługuje prawo wskazania dowolnej osoby trzeciej, która przystąpi do umowy deweloperskiej.

Wizualizacje

Zdjęcia z budowy

Podgórze Duchackie Budynek B2, ul. Turniejowa

Termin realizacji: listopad 2021

Zespół trzech budynków mieszkalnych zlokalizowany w południowej części Krakowa.

Wybierz piętro po prawej stronie,
aby poznać aktualną ofertę mieszkań.

Pokaż lokalizację na mapie Powrót do inwestycji

Wyszukaj

Posiadająca szesnastoletnią tradycję Grupa KRAKOIN to zespół firm zajmujących się inwestycjami deweloperskimi, budownictwem oraz inwestowaniem w obiekty turystyczne.

Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne
"KRAKOIN" Sp. z o.o.

31-126 Kraków, ul. Czarnowiejska 9/LU1
tel. 506 802 845

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFORMACJA!

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE BIURO FIRMY KKI KRAKOIN od dnia 1 czerwca 2020 roku czynne jest od godziny 9:00 do 17:00. Wizyta w biurze tylko po wcześniejszym umówieniu drogą mailową  biuro@krakoin.com.pl  lub telefonicznie 12 421 37 37, z zachowaniem odpowiednich środków sanitarno-epidemiologicznych  ( maseczki, dezynfekcja rąk i odpowiedni dystans).

Zapraszamy, rekomendując załatwianie spraw  pocztą e-mailową  lub telefonicznie.

var offsetX= offset.left;