Podgórze Duchackie ul. Turniejowa

Zespół trzech budynków mieszkalnych zlokalizowany w południowej części Krakowa.

Pokaż lokalizację na mapie

Wyszukaj

Wybierz budynek/etap

Wybierz etap inwestycji i poznaj aktualną ofertę

Budynek B2

Termin realizacji: listopad 2021

Zobacz ofertę

Budynek B3

Termin realizacji: inwestycja zrealizowana

Zobacz ofertę

Opis inwestycji

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Turniejowej 59A,B,C to zespół trzech budynków zlokalizowanych w południowej części Krakowa, w oddalonej o niespełna 6 kilometrów od Rynku Głównego dzielnicy Podgórze Duchackie.

Lokalizacja kompleksu zapewni mieszkańcom komfort codziennego życia, zarówno dzięki rozbudowanej infrastrukturze handlowo-usługowej, rekreacyjnej i edukacyjnej, jak również bardzo dobremu dostępowi do komunikacji miejskiej i dużej liczbie miejsc postojowych.

Nasze osiedle to propozycja dla osób, które poszukują miejsca dobrze skomunikowanego z centrum miasta, ale jednocześnie pragną cieszyć się dostępem do terenów zielonych, oczekują konkurencyjnej ceny mieszkania przy zachowaniu bezkompromisowej jakości wykonawstwa.

Przestrzeń

Osiedle usytuowane jest na wzniesieniu, co zapewni mieszkańcom, dający poczucie przestrzeni, widok na okolicę. W pogodne dni, z wyżej położonych mieszkań, będzie można zobaczyć Tatry. Okoliczne budynki mieszkalne położone są kilkadziesiąt metrów od osiedla, co zwiększa poczucie prywatności.

Na uwagę zasługuje także przestrzeń na terenie osiedla. Dla budynków „B2” i „B3”, poza miejscami postojowymi w trzech podziemnych halach garażowych, zaprojektowano duży, osiedlowy parking, liczący ponad sto stanowisk, co wykracza poza standard aktualnie projektowanych kompleksów mieszkaniowych. Duża liczba miejsc postojowych zapewni komfortowe parkowanie zarówno mieszkańcom osiedla, jak i odwiedzającym ich gościom.

Komunikacja

Niezaprzeczalnym autem lokalizacji jest dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości 250 metrów od osiedla znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. W godzinach szczytu, kilka linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju odjeżdża z częstotliwością 2-5 minut. Przejazd do centrum miasta zajmuje około 20-25 minut. Niespełna kwadrans trwa dojazd autobusem w rejon Bonarki, gdzie mieści się zarówno największa w Krakowie galeria handlowa jak i jaki duży, wciąż rozbudowywany, kompleks biurowców.

Komunikację samochodową ułatwia sieć dwupasmowych dróg, dzięki którym dojazd do obwodnicy Krakowa zajmuje tylko kilka minut. Powstająca trasa Łagiewnicka znacząco skróci również dojazd w rejon Ruczaju, gdzie w kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz licznych centrach biurowych uczy się i pracuje coraz więcej mieszkańców Krakowa.

Infrastruktura

Osiedle zlokalizowane jest w obszarze o rozbudowanej infrastrukturze handlowo-usługowej pozwalającej zaspokoić potrzeby zarówno rodzin z dziećmi jak i młodych osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania. Najbliższy hipermarket znajduje się zaledwie 200 metrów od osiedla. W odległości kilkuset metrów znajdują się przychodnie lekarskie i dentystyczne, apteki, poczta, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie, restauracje itd.

Rekreacja i sport

Na terenie Kurdwanowa znajdują się liczne tereny zielone oraz infrastruktura sportowa. Zaledwie kilka minut spaceru dzieli mieszkańców od zajmującego ponad 4 hektary Parku Kurdwanowskiego, placu zabaw dla dzieci, kortów tenisowych, boisk, klubu fitness oraz Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego „Kurdwanów Nowy”, posiadającego sześciotorowy basen, saunę i grotę solną.

Edukacja

Okolica osiedla jest przyjazna dla rodzin z dziećmi. W promieniu kilkuset metrów od osiedla znajdują się żłobki i przedszkola (zarówno samorządowe jak i niepubliczne), szkoły podstawowe, liceum, a także biblioteka i dom kultury.

Posiadająca szesnastoletnią tradycję Grupa KRAKOIN to zespół firm zajmujących się inwestycjami deweloperskimi, budownictwem oraz inwestowaniem w obiekty turystyczne.

Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne
"KRAKOIN" Sp. z o.o.

31-126 Kraków, ul. Czarnowiejska 9/LU1
tel. 506 802 845

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFORMACJA!

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE BIURO FIRMY KKI KRAKOIN od dnia 1 czerwca 2020 roku czynne jest od godziny 9:00 do 17:00. Wizyta w biurze tylko po wcześniejszym umówieniu drogą mailową  biuro@krakoin.com.pl  lub telefonicznie 12 421 37 37, z zachowaniem odpowiednich środków sanitarno-epidemiologicznych  ( maseczki, dezynfekcja rąk i odpowiedni dystans).

Zapraszamy, rekomendując załatwianie spraw  pocztą e-mailową  lub telefonicznie.