POLITYKA JAKOŚCI

Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne „KRAKOIN” Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą deweloperską zajmującą się budową mieszkań i lokali użytkowych.

Wolą Zarządu komplementariusza jest oferowanie mieszkań i lokali użytkowych nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowanych, starannie wykonanych, bezpiecznych i zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach Krakowa. W swojej codziennej działalności dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pełną satysfakcję użytkownikom zakupionych mieszkań i lokali.

Dlatego też Zarząd podjął decyzję o wdrożeniu w spółce „KRAKOIN” systemu zarządzania jakością opartego na wymogach międzynarodowej normy ISO 9001: 2015.

Spełniając wymagania powyższej normy zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia efektywności powyższego systemu.

Zadania stojące przed Krakowskim Konsorcjum Inwestycyjnym „KRAKOIN” Sp. z o.o. Sp. k. w zakresie zarządzania jakością są realizowane poprzez:

  • ciągłą poprawę jakości wznoszonych obiektów dzięki starannemu doborowi kontrahentów oraz właściwemu nadzorowi nad nimi,
  • dotrzymywanie terminowości oddawanych inwestycji,
  • stosowanie reguł fair play w stosunku do klientów i kontrahentów.

Polityka jakości jest znana i w pełni popierana przez pracowników spółki „KRAKOIN” oraz podana do wiadomości współpracującym z nami kontrahentom.

W oparciu o powyższą politykę przyjęto szczegółowe cele jakościowe, których realizacja jest wnikliwie analizowana w ramach przeglądów dokonywanych przez kierownictwo firmy.

Maciej Szeląg
Prezes Zarządu

Kraków 09.04.2018

 

Posiadająca szesnastoletnią tradycję Grupa KRAKOIN to zespół firm zajmujących się inwestycjami deweloperskimi, budownictwem oraz inwestowaniem w obiekty turystyczne.

Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne
"KRAKOIN" Sp. z o.o. Sp. k.

31-126 Kraków, ul. Czarnowiejska 9/LU1
tel/fax. 12 421-37-37, 12 423-03-29

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFORMACJA!

SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE BIURO FIRMY KKI KRAKOIN od dnia 1 czerwca 2020 roku czynne jest od godziny 9:00 do 17:00. Wizyta w biurze tylko po wcześniejszym umówieniu drogą mailową  biuro@krakoin.com.pl  lub telefonicznie 12 421 37 37, z zachowaniem odpowiednich środków sanitarno-epidemiologicznych  ( maseczki, dezynfekcja rąk i odpowiedni dystans).

Zapraszamy, rekomendując załatwianie spraw  pocztą e-mailową  lub telefonicznie.